Jsme už řadu let spoluhráči našich klientů v oblasti osobních financí. Pro ně a s nimi hledáme nejvýhodnější řešení nových potřeb.

Náš TÝM

Bc. Jan Kočí, EFA

Jednatel, ředitel pobočky

Ve společnosti Partners působím již 9. rokem. Ve financích jsem začal podnikat v 1. ročníku vysoké školy a již tenkrát jsem věděl, že chci věci v životě dělat jinak a splnit si své sny. Začátky byly těžké, nicméně daly mi do života opravdu hodně, ať co se týká vnitřní síly, houževnatosti tak i disciplíny. První tři roky jsem prošel školou podnikání. Dostal jsem skvělé finanční, obchodní a manažerské vzdělání, učil se komunikovat s klienty. Ze startu jsem fungoval jako řadový bankéř - obchodník. Věnoval se pouze obchodu a za ten rok intenzivní obchodní činnosti jsem se obrovsky posunul. V dalším roce přišla nabídka stát se obchodním manažerem a řídit obchodním tým. Neváhal jsem a na tuto zajímavou nabídku opět kývl. Nyní vlastním Partners Market České Budějovice, což je pro mě ještě větší výzvou. Hlavním cílem je ukázat, že kvalitní finanční poradenství je navzdory předsudkům skvělá služba s obrovsou přidanou hodnotou pro každého klienta. A samozřejmě je pro mě důležité rozšířit obchodní tým o nové spolupracovníky a zapracovat je v obchodní činnosti. Trénovat a vzdělávat je. Zkrátka z nich udělat profíky, tak aby jednoho dne byli samostatní a dokázali se postarat o každého, i toho nejnáročnějšího, klienta.

Marek Chromčák, PFP

privátní bankéř

Ve světě financí působím od roku 2017, kdy se mi naskytla možnost jít podnikat do společnosti Partners. Po dvou letech jsem dostal nabídku spolupracovat zde na Partners Marketu v Českých Budějovicích. Vize a plány u Patrners jsou totožné s mými, a proto jsem neváhal se spoluprací. Aktivně se věnuji přímému obchodu s novými klienty, kde si zdokonaluji časovou efektivitu a obchodní dovednosti. Mým cílem je nabídnout lidem komplexní finanční poradenství a zajistit jim vhodné finanční portfolio. S postupem času přišla i příležitost vybudovat si vlastní tým na naší nové pobočce. Výzvu jsem hrdě přijal a nyní na ní intenzivně pracuji. Moje vize je, aby každý ze členů mého týmu uměl práci nejméně tak dobře, jako já. Díky tomu budou schopni zabezpečit rodinný život, cíle a přání našich klientů. Můj sen do budoucna je, vytvořit si fungující pobočku, ve které budou pracovat jedni z nejlepších finančních profíků v celé České republice. Rád bych, aby o nás lidé věděli a byli jsme jejich první jasná volba ve světe financí.

David Kořán

bankéř

Do světa finančních služeb jsem se dostal před v roce 2014. Mojí motivací bylo změnit vnímání služeb finančních poradců u široké veřejnosti, protože práci kvalitních a kompetentních poradců považuji za úžasný přínos každému klientovi. Mám letité zkušenosti i z klientské strany, a proto se snažím skloubit profesionalitu s lidským a férovým přístupem. Postupem času jsem se vyprofiloval v klientského specialistu a soustředím se na kvalitní servis klientů. Jsem držitelem všech povinných certifikátů pro sjednávání Penzijních, Úvěrových, Pojistných a Investičních produktů. Pravidelně a kontinuálně se doškoluji, aby mé doporučení bylo pro klienta stále to nejlepší, které na trhu může získat. Nejraději jsem, když se podaří člověka oddlužit  a vytvořit mu rezervy pro klidný život. Není to ze dne na den, ale je to přesné poslání naší práce, jak ho vnímám já. Aktuálně jsou v kurzu investice, které patří k mým oblíbeným tématům. Nicméně komplexní a dlouholetý servis je naprosto klíčový pro klientskou spokojenost, a proto nevynecháme žádnou oblast, kde je prostor pro zlepšení, úsporu nebo vyšší zisk.

Markéta Horáková, PFP

bankéř, hypotéční a úvěrový specialista

V oblasti financí se převážně zaměřuji na úvěry a financování bydlení. Nyní již s praxí více než 5 let. Toto odvětví je mi blízké, protože svým klientům mohu pomoci k plnění jejich snů v podobě bydlení, případně snížení splátek a nastavení efektivního finančního plánu na cestě k finančí nezávislost. V rámci této činnosti  jsem za tu dobu poskytla řešení v hodnotě přes 100 mil korun. Mé zkušenosti vychází z bohaté praxe v obchodu, realitách a z mého osobního zájmu o toto odvětví. V roce 2023 jsem navíc získala prestižní certifikát PFP (poradce finančního plánování), který kvalitu služeb posouva na vyšší úroveň. Mým cílem je finanční svoboda mých klientů.